Tag: manchester

FOTO/Rrihen brutalisht brenda parukerisë motrat e yllit të Manchester

Motrat e yllit të Manchester City, Riyad Mahrez kanë rënë prej e dhunës barbare. Mediat britanike shkruajnë se dy motrat Douyna dhe Ines u...

‘Tërmeti’ më i madh në futboll/Çfarë pritet të ndodhë me Man...

Ky mund të jetë ndoshta ‘tërmeti’ më i madh në botën e futbollit këtë sezon. Manchester City është përjashtuar nga Champions League deri në...

Ronaldo apo Mourinho? Publikohen formacionet e sfidës Manchester United – Juventus

Manchester United me një formë të luhatshme do të përballet me një Juventus që nuk di për humbje këtë sezon Megjithatë, nënkampioni anglez, i prirë...

Britanikët e shpëtuan nga lufta në Libi, ai vret 22 persona...

Autori i sulmit  me bombë në Manchester, ishte shpëtuar nga marina mbretërore e Britanisë nga lufta civile që kishte shpërthyer në Libi në 2014. Ndërkohë...

VIDEO/ Zjarri masiv në Manchester, afër pronave të njerëzve

Zjarrfikësit kanë evakuar tridhjetë e katër shtëpi, pasi ferri vetë ra mbi Mançester dhe arriti deri në afërsi të pronës së njerëzve në Carrbrook. Zjarri...