Tag: ish ministri

Ish-ministri: Nuk kishim si ta merrnim vesh se ç’bënte Agroni, nëse...

Ish-ministri Manjani në reagimin e tij të fundit lidhur me çështjen 'Babalja', i ka dalë në mbrojtje këtij të fundit, duke treguar se problemi...

‘Dëshmitari kyç i qeverisë e Prokurorisë u menderos’, ish-ministri parashikon zhvillime

Ish-ministri Manjani ka reaguar gjithashtu pas publikimit të videos në emisionin Opinion, ku shihej Fredi Alizoti i cili pranonte se drejtori i Policisë së...

Tritoli në banesën e gjyshit të Xhisielës, ish-ministri zbulon se kë...

Ish-ministri  Manjani e ka ironizuar shpërthimin me tritol në banesën e gjyshit të Xhisiela Malokut. Në një postim në rrjetet sociale, ish-ministri e komenton ngjarjen...

Duhet goditur modeli jo personi, çfarë prodhon udhëheqja e Edi Ramës

Iish-ministri Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale është ndalur tek figura e Ramës dhe kryesisht në modelin sesi ai po udhëheq. Sipas tij,...

Reagimi i Manjanit: 20 emigrantët, Rama njësoj si atletet e bardha,...

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan për pranimin e 20 emigrantëve në Shqipëri, e cila nuk është gjë tjetër për të veçse një...

Ish-ministri ironi për KPK-në: Ai që kalon Vetingun, e ka lidhur...

Seancat e fundit të Vetting-ut lënë shkas për reagime të ndryshme. Ish-ministri I Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar ndaj vendimeve të KPK-së si dhe lajmet...

‘Të keqen e pushtuesit’, ish ministri tregon sesi Rama po sundon...

Ylli Manjani ka zgjedhur të sjellë në vëmendje një libër të një studimi politik i cili sipas tij është një libër aktual për kohën...