Tag: has

‘Rruga e heroinës nga fshati i barinjve në Has drejt Milanos’

Një fshat barinjsh e fshatarësh në malet e Verilindjes shqiptare, rreth 1300 kilometra larg nga Milano, Hasi ndihmon për të kuptuar gjeografinë e drogës,...

DENONCIMI/Pas zbulimit të laboratorit të drogës, arratiset shefi i komisariatit në...

Pas zbulimit të laboratorit të heroinës në Has, shefi i komisariatit në Has është larguar për në Londër. Kështu konfirmon një qytetar i cili i...

Berisha: Operacioni në Has u dekonspirua, ja kujt i përkisnin 5.2...

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në ‘Open’ tha se në aksionin e policisë së një dite më parë ishin lëshuar 46 urdhërarreste, por u...

Laboratori i drogës në Has, shpallet në kërkim biznesmeni nga Kruja

Është shpallur në kërkim një biznesmen i cili dyshohet se është koka e grupit kriminal në Has. Policia ka zbuluar të tjera detaje lidhur...

Laboratori i drogës në Has, arrestohet biznesmeni turk i tekstileve

Një tjetër person është arrestuar në lidhje me laboratorin e drogës në një fshat të Hasit. Bëhet fjalë për një biznesmen turk i cili...

Laboratori i heroinës në Has, në kërkim anëtarët e rrjetit

Policia dhe prokuroria shqiptare  po vijojnë hetimet për kapjen e anëtarëve të rrjetit të heroinës që përpunohej në një laborator të zbuluar në Has. Laboratori...

Laboratori i drogës në Has: Po mbrohen pushtetarët miliarderë me prona...

Ish-kryeministri Berisha në një postim në rrjetet sociale, ka shkruar se të arrestuarit e laboratorit të drogës zbuluar në Has janë punëtorë të thjeshtë.  Në...

Zbulimi i laboratorit të drogës në Has, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetin social në lidhje me operacionin e zhvilluar këtë të premte për zbulimin dhe demontimin e laboratorit të...

FOTO/ Laboratori i drogës në Has, identifikohet zjarrfikësi, një prej të...

Një nga 5 personat e arrestuar në operacionin në Has, ku u zbulua një laborator i përpunimit të drogave të rënda është shofer i...

“Laboratori i drogës në Has, janë të përfshirë deputetë të PS,...

Operacioni i sotëm ku u bllokua një laboratori droge në Has, është dekonspiruar. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ne Facebook denoncimin e qytetarit dixhital. Sipas...