Zbulimi i laboratorit të drogës në Has, reagon Rama

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetin social në lidhje me operacionin e zhvilluar këtë të premte për zbulimin dhe demontimin e laboratorit të heroinës në Has.

Rama gjetu rastin që të shprehë bindjen e tij se lufta kundër krimit do të vijojë pa kompromis, duke hedhur dhe një akuzën në adresë të opozitës.

POSTIMI I RAMES:

Në gjithë botën normale operacionet kundër krimit e drogës quhen sukses, në gjuhën e dëshpërimit opozitar ato quhen faje të qeverisë.

Operacioni i sotëm është një tjetër provë e qartë force e shtetit kundër krimit,në vazhdën e një beteje që do të vijojë pa kompromis.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje