FOTO/ Laboratori i drogës në Has, identifikohet zjarrfikësi, një prej të arrestuarve

Ndaje

Një nga 5 personat e arrestuar në operacionin në Has, ku u zbulua një laborator i përpunimit të drogave të rënda është shofer i zjarrfikëses në Shkodër.

Mësohet se i arrestuari Flamur Bisho Çela punon prej 26 vitesh tek zjarrfikëset në Shkodër.

Nga operacioni i zhvilluar janë zbuluar më shumë se 100 kg drogë e dyshuar heroinë, e cila është sekuestruar nga policia.

4 të arrestuarit e tjerë:

1- V. B.
2- XH. SH.
3- M. SH.
4- A. SH.

Mësohet se operacioni është rezultat i një hetimi disa mujor dhe aktualisht po vijojnë kontrollet për arrestimin e personave të tjerë të përfshirë në këtë aktivitet kriminal.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje