“Laboratori i drogës në Has, janë të përfshirë deputetë të PS, paratë i mori policia”

Ndaje

Operacioni i sotëm ku u bllokua një laboratori droge në Has, është dekonspiruar. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ne Facebook denoncimin e qytetarit dixhital.

Sipas denoncimit,thuhet se nga dekonspiromi kanë shpëtuar emra të njohur të politikës e biznesit, ndërsa një shumë e madhe parash, që besohet e kanë qenë në laborator, janë marrë nga drejtues policie.

POSTIMI I BERISHES NE FACEBOOK:

Zbulohet ne Has fabrike e Partise Siçiliste e perpunimit te Heroines!

Policia dekonspiron operacionin e partnereve! sb

Pershendetje dr Zbulohet ne Branog te Hasit Fabrike e perpunimif te Heroine. E menaxhonin vllezrit Mustaf dhe Xhavit Shuti,babe e bire ekstremist te flakte te majte te cilet jane arrestuar.Thone qe ka pasur shuma te medha parash atje ku eshte bere operacioni dhe ky Mazreku Shefi i Komisariatit te Hasit mund t’i kete marre. Pra ka pasur nje lloj dekonspirimi te operacionit te partnerve tane nga policia.Loje e madhe, hasi eshte stacioni i fundit ne loje jane dhe Turq, si dhe tre biznese ne tr

Nje punonjes i bashkise Kruje i arrstuar por edhe deputet te lidhur me rrjetin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje