Tag: laborator

VIDEO/Ky është laboratori ku bëhen testimet për Covid-19 në Shqipëri

Ky është laboratori i Institutit të Shëndetit Publik ku kryhen testimet për koronavirusin në Shqipëri. Deri në këto momente janë testuar 2571 raste të dyshuara...

VIDEO/Të frikësuar dhe duke bërtitur, kamerat e fshehta tregojnë si trajtohen...

Këto janë pamje të frikshme sesi trajtohen kafshët të cilat përdoren për eksperiment ne nje laborator në Gjermani. Disa organizata për mbrojtjen e kafshëve,...

LAJM I FUNDIT/Zbulohet laborator kokaine në Tiranë, shkatërrohet grupi me 5...

Policia e Tiranës ka njoftuar se jane sekuestruar 1 kilogramë e 864 gramë Heroinë, 200 gramë Kokaine, lekë e sende që shërbenin për përzjerien...

LAJM I FUNDIT/Laboratori i drogës në Has, gjendet i vdekur turku...

Turku i shumëkërkuar për laboratorin e drogës në Has, Nejdet Cesuroglu është gjetur i vdekur në Prishtinë. Sipas informacioneve, mësohet se Nejdet Cesuroglu është gjetur pa...

Laboratori i drogës në Has: Po mbrohen pushtetarët miliarderë me prona...

Ish-kryeministri Berisha në një postim në rrjetet sociale, ka shkruar se të arrestuarit e laboratorit të drogës zbuluar në Has janë punëtorë të thjeshtë.  Në...

Zbulimi i laboratorit të drogës në Has, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetin social në lidhje me operacionin e zhvilluar këtë të premte për zbulimin dhe demontimin e laboratorit të...

FOTO/ Laboratori i drogës në Has, identifikohet zjarrfikësi, një prej të...

Një nga 5 personat e arrestuar në operacionin në Has, ku u zbulua një laborator i përpunimit të drogave të rënda është shofer i...

“Laboratori i drogës në Has, janë të përfshirë deputetë të PS,...

Operacioni i sotëm ku u bllokua një laboratori droge në Has, është dekonspiruar. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ne Facebook denoncimin e qytetarit dixhital. Sipas...

Zbulohet laboratori i drogës në Has, 2 të arrestuar

Policia ka zhvilluar një operacion në disa fshatra të Hasit zbuluar dhe goditur të tjerë persona që kultivojnë dhe trafikojnë lëndë narkotike. Konkretisht mësohet se...

VIDEO/ Fier, laboratori i kultivimit të drogës, flasin punëtorët: Po ndërtonim...

Ditën e djeshme, policia e Fierit njoftoi zbulimin e një laboratori në ndërtim e sipër, i cili dyshohet se do të përdorej për kultivim...