Tag: foto intime

Publikohen fotot intime mes këngëtarit të njohur dhe modeles Delijorgji

Ka disa kohë që Alban Ramosaj pretendohet se eshte ne lidhje dashurie me modelen Kleoniki Delijorgji. Fansat kanë ngritur aludime pas fotove provokuese te dyshes...

DETAJE & FOTO/ Babai i 3 fëmijëve kërcënonte të dashurën 17...

Një rast i denjë për film triller është duke u gjykuar te Krimet e Rënda. Mentor Lecini është në bankën e të akuzuarve pas...

Arrestohet lezhjani, shantazhonte një 48-vjeçare: ‘2000 euro ose i nxora fotot...

Policia e Lezhës ka arrestuar një të ri, të quajtur G. Shkurti, banues në fshatin Adriatik. 29 vjeçari ishte kthyer në makthin e një...