Publikohen fotot intime mes këngëtarit të njohur dhe modeles Delijorgji

Ka disa kohë që Alban Ramosaj pretendohet se eshte ne lidhje dashurie me modelen Kleoniki Delijorgji.

Fansat kanë ngritur aludime pas fotove provokuese te dyshes qe nuk ngurrojne ti hedhin dhe live.

Vetëm pak më parë, dyshja publikoi në rrjete sociale disa poza ku shfaqeshin në momente intime në shtrat, ndërsa fotot na bënë të mendojmë edhe njëherë se ata po shijojnë një romancë së bashku.

Për më tepër, Albani dhe Niki paralajmëruan ndjekësit për një surprizë, e cila me siguri do të jetë një projekt muzikor.

Duket se ata do të bashkëpunojnë për një këngë, e cila do të publikohet pikërisht më datën 14 shkurt, ditën e Shën Valentinit.

Projekti i tyre do të titullohet “Unity”, ndërsa vëmendjen edhe njëherë na e mori komenti i Nikit në fotot e Albanit, ku i shkruan “Dashuria ime“.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje