Tag: Fjolla Morina

Pas problemeve me drejtësinë, Fjolla Morina shumë shpejt drejt dasmës, publikon...

Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit. Këngëtarja e njohur nga Kosova rreth një muaj më parë u kap me një armë...

Në arrest shtëpie/Fjolla Morina publikon video duke u përqafuar me mashkullin...

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës. Pas...

Dëshmia e Fjolla Morinës, këngëtarja pranon lidhjen me biznesmenin: Ishim gati...

Këngëtarja Kosovare, Fjolla Morina, e cila u arrestua pak javë më parë në Pikën Kufitare Morinë, pasi u kap me armë zjarri në çantë,...

ARSYEJA/U arrestuan me Fjolla Morinën, gjykata liron biznesmenin dhe shoferin

Gjykata e Kukësit ka liruar shoferin dhe biznesmenin e kapur në të njëjtën makinë me Fjolla Morinën. Të lirë janë lënë Fsnik Syla dhe Fitim...

Në izolim në Kukës, zbulohet kush personazh i njohur ka shkuar...

Këngëtarja Fjolla Morina është e izoluar në një shtëpi në Kukës pas caktimit të masës “arrest shtëpie” për shkak se u kap me 2...

FOTO/Fjolla Morina rikthehet me buzëqeshje në rrjetet sociale, bashkohet me personin...

Pasi si përfundim u la në arrest shtëpiak, Fjolla Morina i është rikthyer rrjeteve sociale. Këngëtarja ka qenë kryefjala e mediave rozë për pak ditë,...

Merret vendimi për Fjolla Morinën, mjeku që e bëri shtatzënë arratiset

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në shtëpi” për këngëtaren Fjolla Morina. Fjolla u arrestua pak ditë më parë në pikën e Kalimit Kufitar...

Fjolla Morina i hyn telasheve, gënjeu edhe për shtatzaninë, mund të...

Këngëtarja Fjolla Morina nuk është shtatzënë. Ekoja e dytë ka zbuluar se Morina, që akuzohet për trafik armësh dhe municionesh,nuk është shtatzënë. Pasi tha se...

Avokatja e Fjolla Morinës befason gjykatën: Njëra është pistoletë për të...

Në mbrojtjen e paraqitur sot në gjykatë, avokatja e Fjolla Morinës, Aurora Guska ka thënë se armët e gjetura në çantë të këngëtares nuk...

FOTO/Fjolla Morina shoqërohet në Gjykatë nga policët, garancia në para që...

Këngëtarja Fjolla Morina është paraqitur në Gjykatën e Kukësit për t’u mësuar me masën e sigurisë. Seanca është shtyrë për në oren 13:00 teksa Prokuroria kërkon...