Fjolla Morina i hyn telasheve, gënjeu edhe për shtatzaninë, mund të dënohet dy herë

Këngëtarja Fjolla Morina nuk është shtatzënë. Ekoja e dytë ka zbuluar se Morina, që akuzohet për trafik armësh dhe municionesh,nuk është shtatzënë.

Pasi tha se ishte shtatzënë për t’i shpëtuar burgut, vizita e dytë ka bërë që këngëtarja e arrestuar para tre ditëve në kufi, të dalë zbuluar.

Pas ekos së dytë, Prokuroria tashmë ka kërkuar edhe hetim për spitalin ku bëri ekon e parë që e nxorri dy muajshe shtatzënë.

Ndërkohë, edhe për këngëtaren ka telashe ekstra, pasi rrezikon edhe burg për mashtrim.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje