Në arrest shtëpie/Fjolla Morina publikon video duke u përqafuar me mashkullin misterioz

0Shares
0

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës.

Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është rikthyer postimeve në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet duke u përqafuar një mashkull, fytyrën e të cilit nuk e zbulon.

Ndërsa bie në sy se ka etiketuar në këtë video këngëtarin e ri Bardhyl Idrizi. Nuk ndihet nëse është ai vet në këtë video, sepse përderisa zbulon emrin s’do të kishte arsye t’i fshihte fytyrën.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje