FOTO/Fjolla Morina rikthehet me buzëqeshje në rrjetet sociale, bashkohet me personin e veçantë

0Shares
0

Pasi si përfundim u la në arrest shtëpiak, Fjolla Morina i është rikthyer rrjeteve sociale.

Këngëtarja ka qenë kryefjala e mediave rozë për pak ditë, por tani që cështja e saj u zgjidh dhe do t’i duhet të qëndrojë në arrest shtëpie për disa kohë, ajo është ribashkuar me familjen e saj dhe mbi të gjitha, me vajzën e vogël.

Në disa video të postuara në Instagram, Fjolla shfaqet e qeshur teksa luan me të bijën dhe me siguri është e lumtur që e ka lënë kohën e vështirë që kaloi pas.

Ndërkohë vajza duket po ashtu shumë e lumtur që është bashkë me të ëmën dhe në video dëgjohet të thotë: “Të dua shumë”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje