Tag: e virgjer

VIDEO/37 vjeç dhe ende e virgjër, sportistja e njohur: Dua t’ia...

Atletja shume simpatike  Lolo Jones ka deklaruar  se të qenit e hapur për virgjërinë e saj e ka shkatërruar jeten e saj dhe marredheniet...

Shokon Enca: “Nuk jam e virgjër, por dhe nuk kam pasur...

Enca është padyshim një prej këngëtareve më të komentuara jo vetëm për stilin e saj, por edhe për fotot e nxehta që poston. Ajo...

Çifti i virgjër përfundon në spital pas seksit! Arsyeja do ju...

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie seksuale bashkë. Ata përfunduan në spital...

Babai i bën vajzës testin e virgjërisë, shpërthen në lot në...

Një 56-vjeçar është akuzuar nga Gjykata në Britani në e Madhe se i ka bërë vajzës së tij adoleshente testin e virgjërisë. Ali Safaraei nga...

‘Jam e martuar, por ende e virgjër’, ekspertja ndihmon vajzën të...

Në një nga revistat më të ndjekura 'Elle' në rubrikën e tyre kushtuar problemeve në çift dhe ofrimit të zgjidhjes nga ana e ekspertëve,...

Si mund të dalloni në qoftëse një femër është e virgjër...

Në vende ndryshe nga yni, koncepti i femrës së virgjër është zhdukur prej kohësh dhe askush nuk pyet më se sa të dashur ke...

Boksieri i njohur vret gruan e tij dhe më pas veten/”Nuk...

Në Tajvan ka ndodhur një ngjarje e rëndë së fundmi, ku një boksier i ka marrë jetën të dashurës pasi ajo e gënjeu për...

E virgjër, por shtatzënë

Ajo është 29 vjeç, nuk ka qenë asnjëherë e lidhur dhe asnjëherë nuk ka kryer marrëdhënie seksuale. Lauren, nga Manitoba e Kanadasë, tashmë po...