Shokon Enca: “Nuk jam e virgjër, por dhe nuk kam pasur asnjëherë të dashur “

Ndaje

Enca është padyshim një prej këngëtareve më të komentuara jo vetëm për stilin e saj, por edhe për fotot e nxehta që poston. Ajo ka folur në emisionin “Ndrrimi i natës” për jetën e saj profesionale dhe atë personale duke zbuluar detaje që nuk i kishte deklaruar më parë publikisht.

Pjesë e emisionit ishte edhe rubrika “Haje ose thuaje” ku Enca zgjodhi të thoshte emrin e të dashurit të parë sesa të konsumonte një ushqim jo të pëlqyeshëm. Këngëtarja deklaroi:

“Do ta them shumë seriozisht, po të betohem në Zot nuk kam pasur asnjëherë të dashur. Kurrë nuk kam qenë në një lidhje. Por kjo s’do të thotë që kurrë nuk kam puthur, që s’kam pasur njerëz që i kam simpatizuar, që s’kam dal. Pa merak as e virgjër s’jam. Thjesht nuk kam pasur. Kurrë nuk kam qenë në një lidhje serioze”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje