Boksieri i njohur vret gruan e tij dhe më pas veten/”Nuk ishte e virgjër”

0Shares
0

Në Tajvan ka ndodhur një ngjarje e rëndë së fundmi, ku një boksier i ka marrë jetën të dashurës pasi ajo e gënjeu për virgjerinë. Gary Chu një boksier jo  shumë i njohur në Tajvan  kishte  njohur një vajzë përmes rrjeteve sociale. Me sa duket vajza që boksieri njohu nuk ishte treguar e sinqertë me partnerin e saj.

Boksieri nuk e ka pranuar gënjeshtrën dhe ka kaluar në ekstrem duke i marrë jetën vajzë Yee-mins. Incidenti u filmua nga kamerat e sigurisë të apartamentit. Më pas ishte Gary Chu, i cili u pa në kamera teksa mbante qeska të mëdha. Më 27 maj autoritetet njoftuan se gjetën mbetje të vajzës, teksa Chu u gjet i varur në pemë, dyshohet për vetëvrasje.

Ai shkroi një postim në Facebook, ku shpjegonte se: Pasi u njohëm në Tinder, ajo më gënjeu duke thënë se ishte e virgjër. Unë u ndjeva i mashtruar dhe i tradhtuar kur kuptova se më kishte gënjyer dhe më mashtronte me meshkuj të tjerë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje