Tag: DHUNIM

Zbulohen detaje pas dhunimit të gruas nga Ramazan Rraja: Policia ende...

Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka publikuar detaje pas monitorimit të rastit të dhunimit që bëri bujë në të gjitha mediat. Bëhet fjalë për ngjarjen...

VIDEO/ Dhunoi barbarisht gruan te QSUT,ja kush ishte autori

Protagonisti i videos që u përhap në mënyrë virale pak ditë më parë, ku shfaqej një i ri që dhunonte barbarisht një grua në...

Memaliaj/ Ngjarje kriminale, dhunohet gazetari i mirënjohur

Dhunohet gazetari i mirenjohur Piro Nase ne krye te detyres, nga i veteshpalluri Kryetar Bashkie aty Gjolek Gucaj, si produkt i procesit kriminal te...

Dëshmia/ Rrihet komisioneri në Fushë Arrëz: Ja kush më dhunoi

Një nga komisioneret e Qendres së Votimit nr. 0398 që i përket fshatit Kryezi në Bashkinë e Fushë – Arrëzit është rrahur mbrëmjen e...

Nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale, i riu godet me grushta...

Një 28-vjeçar nga Elbasani është arrestuar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase, identiteti i së cilës nuk bëhet...

Sherr mes shqiptarëve në Itali, dhunohet për vdekje 32 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brescia, në një lokal në këtë zonë. Mësohet se një i ri shqiptar, 32-vjeç ende i paidentifikuar, është...

VIDEO/ Infermieria dhunon pacienten 10-vjeçare pasi nuk iu bind

Një infermiere në një spital publik në Meksikë është pushuar nga puna pasi u publikua një video shokuese ku ajo dhunonte një pacente të...

EMRI & FOTO GALERI/ Korçë, pas vdekjes së Eneas, tjetër rrahje...

Godet me shkelma makinen e policit, dhunohet ne Komisariat. Nje, 28 vjecar nga Pogradeci ka denoncuar dhunen nga policia lokale. Ilir Bego tha per mediat:...

Patos, pezullohet mësuesja që rrihte nxënësit e mitur

Pas rastit të denoncuar në emisionin “Fiks Fare”, ku një mësuese ushtronte dhunë dhe bënte presion psikologjik ndaj fëmijëve të klasës së dytë të...

Grabitësit me armë dhe maska vjedhin vilën 3-katëshe në Ksamil dhe...

Në fshatin turistik të Ksamilit ka ndodhur një grabitje gjatë orëve të natës. Persona të paidentifikuar, me maska në kokë dhe armë në dorë...