Tag: cadra

Parashikimi i motit për këtë javë, ja deri kur do të...

Moti është i paqëndrueshëm, mes reshjeve të shiut dhe erërave të forta. Maji i cilësuar si muaji erëmirë, për shkak të lulëzimit të shumë luleve...

Tërmeti i fuqishëm në qarkun e Dibrës, ngrihen çadrat për 8...

Ata kishin mbetur në qiell të hapur pas tërmetit të fuqishëm të 11 Gushtit. Bëhet fjalë për 8 familjet nga Mati, të cilëve u...

VIDEO/ Çadra që ju ndjek kudo që shkoni

Një kompani japoneze po e dërgon teknologjinë e dronëve në një tjetër nivel. Ata kanë krijuar një çadër autonome që ndjek përdoruesin e saj, duke...

Patozi sulmon Bashën pas fjalimit në Parlament: Nuk ka më amnisti!

Ish-deputeti dhe n/kryetar i PD-së, Astrit Patozi ka komentuar fjalimin që mbajti sot kryetari i PD, Lulzim Basha në Parlament duke kërkuar që të...