Parashikimi i motit për këtë javë, ja deri kur do të mbani çadrat me vete

Ndaje

Moti është i paqëndrueshëm, mes reshjeve të shiut dhe erërave të forta.

Maji i cilësuar si muaji erëmirë, për shkak të lulëzimit të shumë luleve e pemëve është ndarë në dy pjesë përsa i përket parashikimit meteorologjik.

Pjesa e pare do te jete e freskët dhe me reshje, kështu që java që vjen do të jetë e freskët.  E hënë, e martë, e mërkurë, do të ketë rënie të temperaturave deri në 21 gradë, sipas Meteoalb.

Por duke nisur nga dita e mërkurë, vranësirat do ti lënë vendin kthjellimeve duke sjellë në të gjithë vendin mot të kthjellët.

Gjate 15 ditëshit të dytë do të kemi ditë me diell e temperatura që do të ngjiten deri në 30 gradë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje