Tag: arrestime

Që nga përplasja e fëmijës 8 vjeç e deri tek shkelja...

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë për vepra të ndryshme penale. A. Ç., 35 vjeç, është arrestuar nga policia pasi në rrugën “Tre...

Arrestohen 6 persona në Tiranë, policia jep detajet

Policia e Tiranës ka arrestuar gjashtë persona në orët e fundit. Sipas bluve të kryeqytetit të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale. Mes të...

Të shtëna me armë zjarri në Mallakastër, policia sekuestron kallashnikov, granatë...

Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të ushtruara në orët e fundit...

Protestuan para kryeministrisë, procedohen penalisht dhe gjobiten 15 qytetarë, dalin detajet...

Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprat penale “Shkatërrim prone” dhe “Vjedhja”. Burime nga policia bejne me dije se eshte kapur një shtetas i shpallur...

DETAJE/Grabitje, e të dehur në timon, 5 të arrestuar në Tiranë

Arrestohen në flagrancë 5 shtetas, tre prej të cilëve ishin të shpallur në kërkim. Një shtetas nga Maroku është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi...

Në pranga një 29-vjeçar, kapet ‘mat’ duke shpërndarë drogë në rrugët...

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Vihet në pranga 29-vjeçari që posedonte dhe shpërndante lëndën narkotike. Policia...

Arrestohen 2 persona në Durrës, 4 nën hetim, ja për çfarë...

Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Procedohen penalisht 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Arrestohen në flagrancë 2 drejtues mjetesh. U arrestua shtetasja...

Ekzekutohet urdhëri i Prokurorisë, arrestohen 3 zyrtarë të ARRSH, në kërkim...

Policia ka arrestuar 3 punonjës të ARRSH së Durrësit, ndërkohë që 6 të tjerë janë shpallur në kërkim në kuadër të operacionit “BYE PASS” Sipas...

VIDEO/Kapen me 30 emigrantë, pranga 2 të rinjve që drejtonin mjetin,...

Policia ka goditur dy raste të tjera të veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt shpërblimit. Burimet...

Shpërdoruan detyrën, zbardhen emrat e zyrtarëve të ARRSH-së të arrestuar në...

Prokuroria e Durrësit ka publikuar emrat e zyrtarëve të Autoritetit Rrugor Shqiptar në Durrës ndaj të cilëve është caktuar urdhër-arresti me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ata...