Tag: arrestime

VIDEO/Tentativë për të korruptuar policët me lekë, në pranga dy shoferë...

Policia Rrugore e Tiranës ka parandaluar  dy raste të mitëdhënies. Sipas burimeve zyrtare, në pranga rane dy drejtues mjetesh, të cilët për t'i shpëtuar...

Shoferë që ‘fluturojnë’ me shpejtësi nëpër rrugët e Tiranës, Policia arreston...

Policia Rrugore ka patrulluar dhe filmuar live, automjetet që kalonin në rrugën interurbane Tiranë-Durrës mbrëmjen e 3 janarit deri në orën 1 të ditës...

Policia arreston 2 drejtuesit e makinave qe shtypen 2 persona

Komisariati Rajonal i Policisë Rrugore ka arrestuar sonte dy drejtuesit e mjeteve qe vrane ndersa ishin ne trotuar dy persona sot ne Tirane. Nga Specialistët...

AKUZAT/Nuk ndalen aksionet e policisë, arrestohen dhe 8 persona të tjerë...

Policia ne Tiranë, ka vijuar punën për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Mësohet se gjatë 24 orëve të fundit, janë arrestuar në flagrancë 8...

DETAJE/Valë arrestimesh në kryeqytet, disa persona para drejtësisë për vepra të...

Gjatë 24 orëve të fundit, janë vënë në pranga 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Policia ne Tirane jep detajet e operacionit, nga ku...

Pritet një valë tjetër arrestimesh në Durrës, Dako do të merret...

Burime nga grupi i hetimit thanë për gazetën “Panorama” se nëntë personat e arrestuar dhe tetë të tjerët që janë shpallur në kërkim nuk...

Policia e merr seriozisht, arrestohet personi i parë i cili u...

Policia e ka marre seriozisht urdhërin e saj për të parandaluar hedhjen e fishekzjarreve gjatë ketij muaji. Raportohet se një i ri eshte arrestuar vetëm...

Hetimet pas tërmetit, zbulohen të arrestuarit e parë, mes tyre një...

Ashtu si Prokuroria njoftoi për arrestimin e disa personave lidhur me tërmetin e 26-Nëntorit, sot jane leshuar urdher-arrester e para ndaj pergjegjesve per pasojat. Mësohet...

Policia e Durrësit nis hetimet për çdo pallat, priten arrestime

Policia e Durrësit ka nisur hetimet për çdo pallat të dëmtuar, në çdo lagje të qytetit, dhe ka bërë gati dosjet për secilin ndërtim. Mësohet...

Policia aksion në Lazarat, arrestohen 4 persona të shpallur në kërkim...

Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia e Gjirokastrës ka zhvilluar një aksion blic në fshatin Lazarat, për personat e shpallur në...