Tag: Alibeaj

VIDEO-FOTO/ Dokumentet e gjykatës dhe QKB vërtetojnë se “Kurum” ka falimentuar,...

Alibia e prodhuar nga biznesmeni Orest Sota dhe babai i tij për të justifikuar shumën prej 863 mijë euro që iu gjet në makinë...

PD: Rama fshehu sërish provat për Tahirin, Prokuroria të veprojë menjëherë

Partia Demokratike akuzon kryeministrin Edi Rama se ka dhënë urdhër për fshehjen e detajeve të rëndësishme nga operacioni policor në Elbasan, ku u ndalua...

Alibeaj: Rama nuk e lëshon Tahirin, vuri shtetin në dispozicion për...

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, u shpreh se kryeministri Edi Rama ka vënë në dispozicion të gjithë shtetin në shërbim të Saimir Tahirit,...

“TAHIRI”/ Alibeaj: Prokuroria është e bindur, Saimiri mund të ndikojë tek...

Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj është shprehur se Saimir Tahiri mund të ndikojë tek dëshmitarët që ka prokuroria. Në studion e ANC News, Alibeaj tha...

Avokati i Tahirit kërkon tre ditë kohë për mbrojtjen, Alibeaj: Për...

Në mbledhjen e Këshillit të Mandateve po diskutohet per kërkesën e prokurorisë për heqjen e imunitetit të Tahirit dhe hapjen rrugë të arrestimit të...

Hajdarmataj: Ja cili është roli i Tahirit në dosjen e trafikut

Prokurori i Krimeve të rënda Besim Hajdarmataj ka shpjeguar se cili është pozicioni i Saimir Tahirit në dosjen e trafikut pas disa pyetjeve kryesisht...

Fotot e Enver Hoxhës në Pezë, reagon nënkryetari i PD: Provokimet...

Nënkryetari i grupit parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj ka reaguar në lidhje e shfaqjen e fotove të Enver Hoxhës mesditën e sotme në Pezë. Sipas...