Tag: Alibeaj

VIDEO/Alibeaj:Prokuroia duhet të hetojë kush e ka penguar policinë që të...

Deputeti demokrat Enekeljed Alibeaj ka dale ne një deklaratë për shtyp nga selia e PD-së në lidhje me mos arrestimin mga policia shqiptare të...

Vetingu kontrollohet nga Rama, PD tregon provat

Partia Demokratike shpërthen kundër vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit i cili sot konfirmoi  në detyrë Dritan Hallunaj, gjyqtarin i cili shpalli të...

PD:Komisioneri i Vettingut Hamitaj, i pakualifikuar, rrezikon 4 vjet burg

Partia Demokratike sot ka publikuar disa të dhëna në lidhje me një nga komisionerët e vettingut, Lulzim Hamitaj që sipas demokratëve është i pakualifikuar...

Rikonfirmimi i gjyqtarit Ardian Dvorani, PD:Çfarë lidhje ka me Agron Xhafajn?Vetting-u...

Partia Demokratike ka reaguar pas rikonfirmit në detyrë të gjyqtarit Ardian Dvorani, duke evidentuar faktin se nëse 100 milionë lekë pasuri e fshehur nuk qenë arsye...

Alibeaj e Balliu sherr me Ulsin Manjen : Ti fle me...

Debati për goditën e Teatrit siç ishte parashikuar ka shkuar sot në Komisionin e Ligjeve, ku deputetët e opozitës dhe të maxhorancës, kanë shkëmbyer...

Alibeaj:Policia e shtetit e dinte për makinën me 3.4 mln euro,...

Partia Demokratike ka akuzuar policinë e shtetit se ishte në dijeni për makinën me 3.4 mln euro, që u kapën një ditë më parë...

PD,Alibeaj: Idrizi e bën Ramën të ndjehet si pashai i Vlorës

Një tjetër deklaratë  vjen sot nga selia e partisë demokratike. Sipas deputetit Alibeaj, Edi  Rama përdori emrin e Sinan Idrizit, për të bërë si...

DETAJET/Enkelejd Alibeaj tregon kur u krye përgjimi dhe kush është bashkëpunëtori...

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka zbardhur detaje të reja mbi regjistrimin audio të publikuar sot nga PD, ku sipas demokratëve, vëllai i...

PD ka përgjimet e dy ministrave që flasin për para dhe...

Kreu i Departamentit të Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj tha mbrëmjen e sotme se dy ministra që kanë goxha para, ndodhen të përgjuar me...

Sa merr Shqiperia ne tregun 24 miliardesh te droges ne Evrope

PD ka sjelle ne vemendjen e qeverise raportin e Europol sipas te cilit Shqiperia ze nje pjee te mire tregut 24 miliardesh te droges...