Yjet e futbollit shqiptar në krah të Bashës, apel votuesve: Votoni ndryshimin, votoni për të mirën e Shqipërisë

0Shares
0

Yjet e lombetares shqiptare i kanë kërkuar sot shqiptarëve të votojnë ndryshinin. Në një rast të rrallë të gjithë futbollistët shqiptarë më me emër në Evropë apeluan për të votuar të djathtën në Shqipëri. a.b

Eros Grezda për ndryshim

Eros Grezda për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9 🇦🇱

Posted by Lulzim Basha on Friday, April 23, 2021

Ansi Agolli për ndryshim

Ansi Agolli për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9 🇦🇱

Posted by Lulzim Basha on Friday, April 23, 2021

Ergys Kaçe për ndryshim

Ergys Kaçe për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9 🇦🇱

Posted by Lulzim Basha on Friday, April 23, 2021

Migjen Basha për ndryshim

Migjen Basha për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9 🇦🇱

Posted by Lulzim Basha on Friday, April 23, 2021

Mërgim Mavraj për ndryshim

Mërgim Mavraj për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9 🇦🇱

Posted by Lulzim Basha on Friday, April 23, 2021

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje