Apeli i Taulant Xhakës: Për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e sportit, votoni Ndryshimin!

0Shares
0

Taulant Xhaka për ndryshim

Taulant Xhaka për ndryshim. Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme. Dilni dhe votoni ndryshimin! #ShqipëriaFITON #Voto9 🇦🇱

Posted by Lulzim Basha on Friday, April 23, 2021

Një ndër yjet e futbollit shqiptar me karrierë të lakmueshme në futbollin evropian, Taulant Xhaka ka një mesazh për zgjedhjet:  Votoni ndryshimin.

“Për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e sportit, votoni Ndryshiminë”, apelon Xhaka.a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje