9-ta gjigande e te rinjve ne Kamez, Flamur Noka: Te dielen votojme per femijet tane

0Shares
0

Të rinjtë në Kamëz kanë dizainuar një 9-ta gjigande. Kandidati për deputet, Flamur Noka e ka përshëndetur nismën duke theksuar se të dielen votojme per femijet tane.

“Rinia i fitores dhe ndryshimit ne Kamez, ne Tirane dhe ne te gjithe Shqiperine. Me Lulzim Bashen, Bashkimi Europian do te jete realitet i shpejte per shqiptaret”, deklarou Noka. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje