“Mirësevjen Kryeministri ynë”, banderola në Korcë për pritjen e Bashës

0Shares
0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vijon sot fushatën elektorale në qytetin e Korçës. Në hyrje të qytetit janë vendosur parulla që mbështesin kryetarin e opozitës.

“Mirëse vjen kryeministri ynë,” shkruhet mbi parulla.

Basha pritet të mbërrijë në Korçë pas pak, ndërsa në orën  11:00 do të zhvillojë takimin në vendin e quajtur Lëndina e Lotëve. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje