Ish futbollisti i Kombëtares, kordinator i PD për sportin

0Shares
0

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare Andi Lila është emëruarsi koordinator të PD-së për sportin. Emërimi ëhstë vendosur nga kreu i PD, Lulzim Basha.

Andi Lila është një ndër figurat publike i përfshirë në politikë ndërsa ka deklaruar angazhimin e tij në Partinë Demokratike.

Ndonëse u përfol si një nga kandidatët e mundshëm për deputet në Kavajë, Lila nuk është në listë, e me sa duket do të shërbejë në një detyrë tjetër të rëndësishme në PD. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje