EMRI/Vritet me armë biznesmeni në Himarë, plagoset bashkëshortja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur se fundmi. Mesohet se Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri.

Nhjarja ka ndodhur rreth ores 09:00  të mëngjesit të sotëm. Goro ishte duke shëtitur në shëtitoren e Himarës.

Nga të shtënat me armë ka mbetur e plagosur dhe bashkëshortja e tij. Goro është qëlluar me armë zjarri.

vijon..

/DRONI.al./

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje