VIDEO/”Ju dua shumë të gjithëve”, Komisioni i Ligjeve nis ndryshe punën, kolegët urim socialistit

0Shares
0

Komisioni për Çështjen Ligjore në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur sot ndryshe nga herët e tjera.

Të mbledhur online anëtarët e Komisionit para se të nisnin fjalën për çështjet e rendit të ditës i kanë uruar ditëlindjen kolegut socialist Bashkim Fino.

Bashkim Fino, një emër i njohur në Partinë Socialiste feston sot 58-vjetorin e lindjes. Urimin ai e ka pritur shume mire, aq sa beri deklaraten e forte, duke iu thene te gjithe te pranimshmeve se i do shume.

Ulsi Manja: Gëzuar Bashkim. Qofsh Bashkimi që je dhe jetofsh sa të dojë zemra

Bashkim Fino: Në datë 12, ora 12 të bësh mbledhje je i paparë. Vetëm mua mund të ma bësh këtë gjë. Faleminderit shumë dhe ju dua shumë të gjithëve.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=255604459213078&ref=watch_permalink

/DRONIi.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje