Infektohet me koronavirus zyrtari i lartë në Shkodër, raste të reja në administratë dhe çerdhe në Berat

Në Shkodër raportohen sot disa raste pozitive me covid.

Burimet bëjnë me dije se ka rezultuar pozitiv edhe drejtori i Tatimeve në këtë qytet.

Gjithashtu pozitiv ka rezultuar edhe një punonjës i prefekturës së Shkodrës.

Çerdhja në lagjen “Donika Kastrioti” në qytetin e Beratit, ka mbyllur dyert pas konfirmimit pozitiv për koronavirus të edukatores dhe sanitares të kësaj çerdhe.

Ndërkohë burime për Abcnews.al bëjnë me dije se edhe 2 punonjëse në gjendjen civile të rajonit nr.3 kanë rezultuar pozitiv për koronavirus.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje