Drejtoresha e Spitalit Skrapar dhe një infermiere rezultojnë pozitive për Covid-19

Drejtoresha e Spitalit Skrapar dhe një infermiere kanë rezultuar pozitive për Covid-19.

Mësohet se drejtoresha ka shfaqur probleme shëndetësore në temperature dhe kollë dhe për këtë arsye ka bërë tamponin. Ky i fundit rezultoi pozitiv.

Edhe infermierja që punonte me drejtoreshën ka rezultuar pozitive nga tamponi që i është bërë. Të dyja janë karantinuar në banesat e tyre ndërsa ambientet e spitalit janë dezinfektuar.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje