Tag: SKRAPAR

Drejtoresha e Spitalit Skrapar dhe një infermiere rezultojnë pozitive për Covid-19

Drejtoresha e Spitalit Skrapar dhe një infermiere kanë rezultuar pozitive për Covid-19. Mësohet se drejtoresha ka shfaqur probleme shëndetësore në temperature dhe kollë dhe për...

Covid/Humb jetën mjeku i njohur i spitalit të Skraparit

Koronavirusi I ka marrë jetën një mjeku të spitalit të Skraparit Mjeku Esat Pashaj është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm, në moshën 72 vjeçare,...

Plagoset shoku ndërsa bënin gjueti të paligjshme, policia jep detajet

Policia në Skrapar ka vënë në pranga tre persona për gjueti të paligjshme.  Njoftohet se tre personat janë arrestuar pasi gjatë natës kanë qenë...

VIDEO/Të shtëna me armë në Skrapar, autori qëlloi dhe drejt policisë

Policia ka zbardhur nje ngjarje tjeter te rende te ndodhur ne Skrapar. Sipas informacioneve zyrtare behet fjale per nje shtetas i cili ka qëlluar...

LAJM I FUNDIT/Bllokim në rrugët e frymëmarrjes, nisen me urgjencë drejt...

Katër pacientë nga Skrapari dhe Berati janë nisur drejt QSUT-së Tiranë. Ndonëse ende nuk dihet se nga se vuajnë, pacientët shfaqnin simptoma të njëjta,...

Shmang fëmijën, autobusi i linjës Skrapar-Tiranë përmbyset dhe bie në kanal

Një autobus me pasagjerë i linjës Skrapar-Tiranë është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit...

Spitali jep detaje mbi gjendjen e fëmijës nga Skrapari: Ka pësuar...

Janë mësuar informacionet e para lidhur me shëndetin e djaloshit i cili aksidentalisht ra në gropën ku ziehej rakia.  Fillimisht u raportua se largësia e...

Fëmija digjet në gropën ku zihej rakia, gjendja e tij kritike

Një ngjarje e rëndë tronditi Skraparin dhe jo vetëm.  Një fëmijë vetëm 1-vjeç e gjysëm ka rënë në gropën e rakisë në oborrin e...

Shkarkime masive në administratën në Skrapar, janë zëvendësuar me militantë partie

Kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë. Shkarkimet nga puna kanë vijuar gjatë gjithë muajit...

E rëndë në Skrapar/ Bie në kazanin e rakisë, 2-vjeçari në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Therepel të Skraparit, ku  një foshnjë 2 vjeç ka rënë në kazanin e...