VIDEO/ “Askush nuk pret me asgje nga ky sharlatan”

Ndaje

Jorida Tabaku publikon videon me mashtrimet e Ramës, sikurse thote ajo,  për planin kombëtar të rimëkëmbjes. Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit, shprehet Tabaku.

“Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!
E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.
Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion”, kometon ish deputetja./DRONI.al/

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani…

Publiée par Jorida Tabaku sur Mardi 29 septembre 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje