EMRAT/Kush është personi që po terrorizon Elbasanin në mes të ditës, zbulohet identiteti i të plagosurëve

Ndaje

Dy persona janë plagosur deri më tani nga plumbat që po qëllohen në Elbasan, ku një person është duke gjuajtur ndaj policisë.

Bëhet fjalë për shtetasin Lefter Zhidro i cili po vijon te qelloje me arme dhe pse eshte i rrethuar. Nderkohe, drejt Elasanit jane nisur forcat RENEA.

Plagosja ka ndodhur në momentet e para kur personi që është i mbyllur në shtëpinë e tij, ka filluar të qëllonte në drejtim të Policisë. Personi i cili mësohet se ndodhet në ballkon, vazhdon të qëllojë me armë ndaj policisë.

‘BalkanWeb’ raporton se të plagosur me armë zjarri kanë ngelur Abdenauer Kndraxhiu dhe Ledjo Saraci. Ndërkohë, policia ka nxjerrë nga banesa një grua dhe një vajzë.

Dy persona kanë përfunduar në spital me lëndime të lehta. Kanë qenë kalimtarë të rastësishëm dhe kanë marrë plagë nga plumbat rikoshet Paniku ka qenë i jashtëzakonshëm dhe rreziku për qytetarët potencial.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje