Tag: plagosja

Terrori në Elbasan/Zbardhet dinamika e ngjarjes, nga konflikti me gruan tek...

Policia ka dhënë detajet e para në lidhje me të shtënat me armë ndaj forcave të rendit në Elbasan, të cilat shkaktuan dy të...

EMRAT/Kush është personi që po terrorizon Elbasanin në mes të ditës,...

Dy persona janë plagosur deri më tani nga plumbat që po qëllohen në Elbasan, ku një person është duke gjuajtur ndaj policisë. Bëhet fjalë për...

Këngëtarja shfaqet e fashuar dhe me paterica, tregon si e ka...

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi ajo nuk kishte postuar asnjë foto në Instagram. Enca është shfaqur me paterica dhe...

EMRAT/Plagosja te ‘Astiri’, shpallen në kërkim dy persona, mes tyre edhe...

Detaje te reja mesohen nga ngjarja e fundit kriminale ne vend, ku mbeti i plagosur nje person ne Astir. Mësohet se janë shpallur në kërkim...

Festa e ditëlindjes përfundon me plumba, vëllai i grabitësit serial plagos...

Ditëlindja për pak sa nuk është kthyer në ngjarje tragjike mbrëmjen e sotme në Tiranë. Kjo është dinamika e ngjarjes në rrugën “5 Maji”. Sipas...

Plagosja me armë zjarri në Zall Herr, autori zbardh detaje: Më...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e mbrëmjes së të hënës të ndodhur në Zall Herr, ku si pasojë u plagosur me armë...

EMRI/ Plagosja në Shkodër, shpallet në kërkim autori i dyshuar

Policia e Shkodrës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes së mbrëmjes së të martës, ku mbetën të plagosur dy shtetasit Erison...

Armë pa lejë e të atit e ‘mori në qafë’, policia...

Policia arrestoi sot një 60 vjeçar nga Kavaja me akuzën e armëmbajtjes pa leje. 60-vjeçari është babai i vajzës nga Kavaja që u veteplagos me...

EMRAT/Detaje nga plagosja në Pogradec, autori i dehur qëlloi drejt 5...

Detaje të reja zbardhen nga plagosja në një local të Pogradecit, pas mesnatës së kaluar. autori i ngjarjes, Spartak Çela, ka hyrë në lokal në...

Panik në familje, nipi plagosi me thikë gjyshin, policia i vihet...

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti në familje. Vihet në pranga 19-vjeçari që plagosi me thikë gjyshin e...