FOTO/Dorëhiqet sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, postin e rëndësishëm pranë Lleshajt e merr një femër

Ndaje

Ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca.

Bëhet e ditur se ai është zëvendësuar nga Elena Pici, e cila vjen nga Këshilli i Ministrave. Ende nuk dihen arsyet që çuan Plarent Ndrecën për të dhënë dorëheqjen nga detyra që mbante.

Elena Pici

Ndërkohë, ditën e sotme është dorëhequr edhe zv.drejtori për Hetimin e Krimit në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, Arsen Sinomati.

Arsyet e dorëheqjes së tij janë për arsye familjare, duke u larguar kështu nga radhët e Policisë së Shtetit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje