Tag: levizje

FOTO/Dorëhiqet sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, postin e rëndësishëm...

Ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca. Bëhet e ditur se ai është zëvendësuar nga Elena Pici,...

EMRAT/Lëvizje në Policinë e Shtetit, zbulohen drejtuesit e rinj

Lëvizje raportohen në Policinë e Shtetit. Burime për abcnews.a bëjnë me dije se zëvendës drejtor i Përgjithshëm i Policisë është emëruar drejtues i lartë Albert...

Largohet drejtori i Tatimeve në Shkodër, kush e zëvendëson

Nderrim drejtoresh ne Drejtorine Rajonale te Tatimeve ne Shkoder. Largohet drejtori i meparshem Herion Jashari dhe ne vend te tij emerohet Myzafer Bushi. Bushi me...

Rokadë në Policinë e Shtetit, ja kush lëviz me urdhër të...

Rokadë në Policinë e Shtetit. Nuk dihet ende pse është bërë lëvizja e re në këto dy institucione. Ditën e sotme Ardi Veliu ka firmosur...

EMRAT/Ndryshojnë drejtuesit në Policinë Shetit, Ardi Veliu firmos lëvizjet e reja

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka firmosur lëvizje në 6 komisariate në qytete të ndryshme të vendit. Qarqet që preken nga këto ndryshime...

Lëvizja e radhës në Policinë e Shtetit, shkarkohet drejtori në Durrës,...

Tjetër lëvizje brenda Policisë së Shtetit. Sipas burimeve, ndërrime ka patur dhe në Durrës, ku pas 3 vitesh në detyrë si drejtori i Policisë...

Rama largohet në New York, Vasili: Më të shqetësuar për Shqipërinë...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për integrim Petrit Vasili ka reaguar pas vendimit të kreut të qeverise për të ikur nga Shipëria pas situatës së...

8 lëvizjet në kupolën drejtuese të Partisë Socialiste

Në mbledhjen e kësaj të martë të Asamblesë së PS-së, Kryetari Edi Rama bëri 8 ndryshime në kupolën rozë. Nëse largimi i emrit të...

Deputeti zbulon prapaskenat e lëvizjeve në qeveri: Akuzohet daja, ikën nipi!...

Deputeti Lefter Maliqi ka zbuluar se çfarë qëndron pas lëvizjeve që ndodhën së fundmi në qeveri. Kujtojmë se Plarent Ndreca zuri vendin e Dritan Palnikajt,...

Lëvizje në prokuroritë e rretheve, zbulohen emrat që zëvendësojnë të shkarkuarit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka njoftuar  ndryshimet këtë të marë lidhur me drejtuesit e një sërë prokurorish të rretheve të vendit. Kësisoj, Këshilli...