E FUNDIT/Del pozitiv për koronavirus një mësues në Libohovë

Ndaje

Është konfirmuar pozitiv për Covid-19 një mësues në Libohovë.

Burime pranë DSHP Gjirokastër njoftojnë se janë marr 27 mostra nga gjurmimi i kontakteve.

Kujtojme se ky rast vjen dy dite para fillimit te vitiit te ri shkollor. Opozita ka kerkuar qe te implementohet i njejti plan si i Kosoves, per te testuar te gjithe mesuesit para nisjes se mesimit, pasi dezinfektimi nuk ndihmon.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje