Kryemadhi nxjerr foton me Baba Mondin: Ja si luftohet koronavirusi

Në këto ditë të nxehta Gushti, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i ka shfrytëzuar për t’i kaluar në mal.

Ajo ka treguar me një foto të fundi postuar në rrjetet sociale se ka vizituar Malin e Tomorrit pikërisht në ditën e Festës së Shenjtë të Abaz Aliut.

“Covid-i mundet me oksigjen dhe ku ka më shumë oksigjen se në Malin e Tomorrit! Zoti i bekoftë shqiptarët!”, shkruan Kryemadhi.

Më herët edhe Presidenti Ilir Meta uroi të gjithë besimtarët bektashinj për festën e Shenjtë të Abaz Aliut!

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje