E pazakontë! Motrat binjake të martuar me vëllezër binjake mbesin shtatzënë në të njëjtën kohë

Nuk iu mjaftoi qe ishin martuar me vellezer binjake, por dy motrat binjake jane dhe shtatzene ne te njejten kohe.

Kjo eshte nje gje qe nuk e degjojme gjithmone. Lajmin ato e kane shperndare vete ne rrjetet sociale dhe mediat e kane publikuar.  Brittany dhe Briana Deane Salyers njoftuan se janë shtatzënë në të njëjtën kohë.

Të Premten, çiftet postuan një njoftim në Instagram. Titulli i postimit lexoi: Jemi të emocionuar dhe mirënjohës të përjetojmë shtatzëni mbivendosëse dhe të ndajmë këtë lajm me të gjithë!”

Josh dhe Jeremy Salyers kishin veshur veshjet e kujdestareve ne plazhe,  ndërsa Brittany dhe Briana pozuan në rroba banje me një copë që lexonin “Baby Watch”.

https://www.instagram.com/p/CD15iIUj4EK/?utm_source=ig_embed

Binjakët identikë ndajnë ADN shumë të ngjashme. Kjo do të thotë që foshnjat do të jenë legalisht kushërinj, por gjenetikisht, ata do të jenë më afër motrave dhe vellezerve.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje