Tag: motrat

FOTO/Rrihen brutalisht brenda parukerisë motrat e yllit të Manchester

Motrat e yllit të Manchester City, Riyad Mahrez kanë rënë prej e dhunës barbare. Mediat britanike shkruajnë se dy motrat Douyna dhe Ines u...

DETAJE/Sherr me grushte dhe dërrasa në Tiranë pasi motra bllokoi motrën...

Dy motra u rrahën keqazi me njëra tjetrën, pas një keqkuptimi të motrës së madhe që i shkroi më të voglës që mos ta...

E pazakontë! Motrat binjake të martuar me vëllezër binjake mbesin shtatzënë...

Nuk iu mjaftoi qe ishin martuar me vellezer binjake, por dy motrat binjake jane dhe shtatzene ne te njejten kohe. Kjo eshte nje gje qe...

Ngjarje shokuese në Krujë, motrat me probleme mendore përdhunohen nga fshatarët,...

Një ngjarje gati e përmasave horror është sjellë nga kamera e Faxnews,  e cila ka udhëtuar drejt fshatit Brret të Krujës, ku jeton familja...

Motrat Istrefi koncert tek sheshi Skëndërbej

Me ardhjen e sezonit veror rikthehen dhe aktivitetet e shumta në sheshin “Skënderbej” në Tiranë dhe sigurisht ndër më të parapëlqyerit janë patjetër koncertet...

Motrave Istrefi u ndodh diçka e papritur në rrjetet sociale, reagon...

Nora dhe Era Istrefi së fundmi njoftuan për datën kur do të publikohet kënga e tyre e re. Motrat kishin kohë që paralajmëronin për një...

Aksident i rëndë në Gjermani, humbin jetën dy motrat shqiptare

Një aksident i rëndë u ka marrë jetën dy motrave nga Kosova. Sipas burimeve të Indeksonline viktimat që humbën jetën në këtë aksident janë motra,...

Zënkë mes motrave në kryeqytet, të dyja kërkojnë mbrojtje në polici

Një rast jo i zakonshëm ka ndodhur në kryeqytet. Bëhet fjalë për dy motra të cilat i janë drejtuar policisë pas një sherri mes...

FOTO/ Angli, burgosen dy motra, trafikuan në kushte të mjerueshme 7...

Dy motra janë dënuar me burg për trafikimin e 7 shqiptarëve drejt Britanisë së Madhe, të cilët i kishin futur në një kamper në...