PEQIN/ Aksion i madh i policise per kapjen e Taho Celes

Ndaje

Forca të shumta policie dhe repartit special RENEA jane vendosur sonte ne Peqin, bejne te ditur burime te besueshme nga policia.

Në këtë operacion po kerkohet Talo Çela, një nga personat e përfshirë në grabitjen e Rinasit.

Gjatë aksionit mësohet se ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

Cela akuzohet per pjesemarrjen ne vrasjen e vellezerve Haxhia ne Durres dhe grabitjen e bujshme ne Rinas nje vit me pare. Disa aksione policie kane deshtuar deri tani per kapjen e tij./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje