Drimadha pa drita në mes të sezonit, OSHEE sqaron problemin

Ndaje
Një pjesë e plazhit të Drimadhes ka mbetur pa energji elektrike këtë të shtunë.

Lajmi bëhet i ditur nga OSHEE, që thekson se një subjekt privat ka dëmtuar rrjetin e tensionist të mesëm.

“Nje pjese e zonës në Drimadhes (Dhërmi) është pa energji elektrike, pasi një subjekt privat dëmtoi rrjetin e tensionit të mesëm. Aktualisht, në terren ndodhet brigada e emergjencës për riparimin e avarisë”, njofton OSHEE.
/DRONi.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje