Tag: sezoni

Drimadha pa drita në mes të sezonit, OSHEE sqaron problemin

Një pjesë e plazhit të Drimadhes ka mbetur pa energji elektrike këtë të shtunë. Lajmi bëhet i ditur nga OSHEE, që thekson se një subjekt...

FOTO/Plazhi nuk do të mungojë këtë verë, Italia hedh propozimet e...

Miliona njerëz vizitojnë plazhet italiane çdo verë dhe më shumë se një muaj nga vendosja e shtetrrethimit në vendin fqinj si pasojë e Covid-19,...

FOTO/Atraksion i përhershëm për vizitorët, Pogradeci çel sezonin turistik

Qyteti juglindor i Pogradecit ka çelur sezonin turistik mes një larmshëri aktivitetesh. Kryetari i kësaj bashkie, Eduart Kapri ka qene prezent në të gjitha...