LAJMI I FUNDIT/ Sa eshte numri i viktimave dhe infektimeve te reja

Ndaje

Jane 127 raste te reja me covid ne 24 oret e fundit ne te gjithe vendin.

Ndersa kane humbur jeten 6 paciente.

Ne dy spitalet po trajtohen 119 persona ndersa 22 paciente jane ne terapi intensive. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje