FOTO/Kapet kamioni me sasi të madhe drōge në doganën e Bllatës

Ilustruese

Një sasi e konsiderueshme lënde narkōtike e dyshuar kanābis sativa është kapur në doganën e Bllatës.

Lënda narkōtike mbi 200 kg është gjetur në një kamion me logot e një mobilierie. Kamioni me targa AA 450 YE po ikte drejt Maqedonisë së Veriut.

Mësohet se kamioni ishte i përshtatur dhe sasia e kanabisit ishte vendosur në një pjesë të ndarë në dyshemenë e kamionit.

Personi i ndaluar është Florian Alimani, shoferi i mjetit në të cilin u gjet droga.

vijon..

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje