Nisin pushimet zyrtarisht, Jonida-Romeo dhe Donaldi-Bora fotografohen së bashku

Lidhja e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj dhe Bora Zemanit me Donald Veshaj u përfol prej kohësh në mediat rozë. Megjithatë, të dy çiftet vendosën ta konfirmonin në mënyrën e tyre romancën, përmes postimeve në Instagram.

Ndonëse tashmë i kanë pranuar publikisht lidhjet, katërshja nuk kanë publikuar foto së bashku, të paktën deri më tani. Por, “News31” ka arritur të sigurojë dy foto ku çiftet shihen së bashku në Dhërmi.

Në foton e parë, mund të shihet se Bora ka për dore djalin e saj, Arborin, duke i kthyer këto pushime gati në familjare. Jemi mësuar që ti shohim çiftet në udhëtimet që ata bëjnë në shoqërinë e njëri-tjetrit në vende të ndryshme të Shqipërisë, por jo të katërt bashkë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje