Tag: jonida maliqi

Nisin pushimet zyrtarisht, Jonida-Romeo dhe Donaldi-Bora fotografohen së bashku

Lidhja e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj dhe Bora Zemanit me Donald Veshaj u përfol prej kohësh në mediat rozë. Megjithatë, të dy çiftet...

FOTO/Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi nuk fshihen më, shfaqin dashurinë e...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po kalojnë kohën më të bukur së bashku në Mal të Zi. Pasi qëndruan në karantinë për disa muaj...

FOTO/Nuk durojnë dot më, Romeo dhe Jonida publikojnë foton e parë...

Eshtë hedhur fotoja e parë zyrtare mes të dyve, që i vë pikën i-së, duke na siguruar se ata janë bashkë. Prej disa kohësh...

“Biznesi më mirë vetë apo me Arminën”, Jonida Maliqi nuk i...

Jonida Maliqi së bashku me të fejuarën e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlanin, kanë në drejtim një biznes të përbashkët, i cili nuk ka shumë...

VIDEO/Nuk e mbajnë të fshehtë, Jonida puth në emision Romeo Veshajn

Ka dalë së fundmi spoti i emisionit te parë të dyshes binjake Romeo dhe Donald Veshaj së bashku me Bora Zemani. Treshja do të...

U kap mat në pishinë me aktorin, reagon për herë të...

Pas videos ku shihej e përqafuar në krahët e aktorit Romeo Veshaj,  nuk na lindën me dyshime se çifti më i ri i Showbizz-it...

VIDEO/Zbulohet lidhja, Jonida Maliqi kapet mat duke u puthur me Romeo...

Prej disa muajsh përflitet për një lidhje mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj. Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje...

E “masakruan” për anglishten, Jonida rrëfen si është ndjerë: Nuk ka...

Jonida Maliqi është rikthyer në Shqipëri duke renditur Shqipërinë në vendin e 17. Pas bujës së madhe që bëri me performanca e saj dhe...

“U pikëlluan nga shqiponja”, stilisti tregon detaje për Serbinë në Eurovision:...

Edhe pse Eurosong 2019 përfundoi, dhe ato që mbeten janë kujtimet.  Një të tillë na ka treguar dhe stilisti i Jonida Maliqit. Këngëtarja kishte marrë...

U përfol për lidhjen me aktorin shqiptar, reagon Jonida Maliqi

Një lidhje e re në showbiz-in shqiptar po përflitet bujshëm sot në mediat shqiptare! “Anabel” shkruan se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17...