FOTO/Era Istrefi rikthen postimet provokuese, shfaqet joshëse me bikini

Ndaje

Kengetarja me e klikuar shqiptare ne bote, Era Istrefi i eshte rikthyer postimeve ne Instagram, pas disa muajsh terheqje dhe heshtje.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka rikthyer sërish pozat provokuese. E veshur me një palë bikini blu, Era ka vënë në pah linjat trupor, ndërsa në masë të madhe ka theksuar të pasmet.

“Nuk kam publikuar foto me të pasme që një minutë më parë”-ka ironizuar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Havent posted a shameless butt pic in a minute🤪

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje